מרגישים בבית
עם מגוון הרצאות להורים אצלכם בבניין!

אתם מתאגדים עם השכנים ואנחנו מפנקים בהרצאה לבחירתכם בהנחיית השירות הפסיכולוגי החינוכי

רשימת ההרצאות המלאה:

"ביי ביי חיתולי!"

מפגש להורים לקראת גמילה מחיתולים. חופשת פסח בפתח וזאת הזדמנות להתכונן לתהליך הגמילה, איך עושים זאת בדרך מעצימה שמפתחת תחושת מסוגלות? איך מתמודדים עם האתגרים? ומה ההבדל בין השיטות השונות?

"ילד קטן הלך לגן"

לעבור לגן עירייה בקלות, המעבר לגן עירייה מרגש ומשמעותי לילדים וגם לנו ההורים, איך מתמודדים עם שינוי המסגרת? למה לצפות? איך ניתן לסייע לילדים לקראת המעבר? ובהסתגלות בתחילת השנה?

"סדנת מוכנות לכיתה א' להורים"

המעבר לכיתה א' הוא מרגש ומשמעותי לילדים וגם לנו ההורים, אז מה בכלל מוכנות לכיתה א'? איך יודעים מי מוכן? איך אפשר להכין את הילדים לקראת המעבר? ולקדם בתחומי ההתפתחות השונים. 

"צמיחה הורית"

הורות מתוך עוצמה אישית, כלים ומחשבות על גידול ילדים מתוך עולם הפסיכולוגיה החיובית. 

"אחים לנצח"

על יחסי הורים, אחים ומה שביניהם. יחסינו עם אחינו מלווים אותנו לאורך החיים ומשפיעים על חווית ההורות שלנו מול ילדינו. בהרצאה נלמד כיצד להתמודד עם קנאה, תחרות ועימותים בין אחים וכיצד ניתן לבנות, לעודד ולטפח את יחסי האחאות ואת הקשרים המשפחתיים לאורך זמן. 

"תקשורת משחקית ופיתוח יצירתיות אצל ילדים"

בהרצאה זו, המיועדת להורים לילדים בגילים יסודי עד תיכון, נדבר על השלבים ההתפתחותיים-רגשיים שהילדים עוברים בגילים אלה. נלמד על השפעות המשחק וכיצד תקשורת משחקית ביום יום מאפשרת פיתוח של יכולות ייחודיות וחוזקות, ואיך כל זה קשור לאופן בכלל בו אנחנו ההורים משחקים עם הילדים בכל גיל?

"גיל ההתבגרות, הורות ומה שביניהם"

 להיות הורה למתבגר.ת זה לא תמיד פיקניק, מורכבות הגיל מעלה דילמות הורית רבות, מה זה להיות הורה למתבגר? כיצד נצליח לאפשר להם מרחב לעצמאות ונפרדות ועדיין לשמור על מקומנו כעוגן עבורם? ומה קורה ליחסים בין לבין.

לתיאום הרצאה אצלכם בבניין מוזמנים ליצור קשר:

מאיה קוסשוילי
מנהלת אגף קהילה והתנדבות והיועצת לקידום נשים ושוויון מגדרי
050-8885642

* מינימום 20 משתתפים I עלות הרצאה - 50 ₪ לבניין

מרגישים בבית - הרצאות להורים בלובי הבניין